Záruka

Roční vozy

Velmi mladé ojeté vozy ŠKODA se stářím do 18 měsíců a maximálně 30 000 km v perfektním stavu – to jsou ŠKODA Plus Roční vozy. Zakoupením Ročního vozu získáte jistotu, že bude odpovídat nejvyšším požadavkům, a že se z tohoto rozhodnutí budete těšit ještě dlouhou dobu. Všechny ŠKODA Plus Roční vozy mají minimálně 2 letou tovární záruku od ŠKODA Auto – Vaše jistota je tedy dokonalá.

Vozy kategorie ŠKODA Plus

Škoda PlusKategorie ŠKODA Plus zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu Vám partner programu ŠKODA Plus nabídne roční záruku ŠKODA Plus Garance, která Vám zajistí ochranu před nečekanými náklady na opravy.

Zeptejte se prodejce ŠKODA Plus na 12měsíční záruku pro Váš nový vůz – ta Vás ochrání před neočekávanými výdaji za poruchy vzniklé po převzetí vozu. Její krytí zahrnuje komponenty od motoru až po elektroniku.Rozsah naleznete zde.

Služba od profesionálů

CarGarantie Záruka je poskytována ve spolupráci se specializovanou společností CarGarantie.

Společnost CG CarGarantie Versicherungs-AG je již přes 40 let nejzkušenější a vedoucí společnost specializující se na poskytování záruk v Evropě. Téměř všechny známé automobilové značky a cca 20 000 kvalifikovaných prodejců aut všech značek spolupracuje se společností CarGarantie.

Dobře vyškolení pracovníci se spolu s nejmodernější automobilovou technikou, rychlým zpracováním dat a osobním nasazením postarají o Vaši jistotu správné volby již při nákupu vozidla a o přesné vyřízení všech náležitostí při vzniku záručního případu.

Odpovídající úhrada nákladů

CarGarantie zaplatí u oprav celé mzdové a materiálové náklady, samozřejmě i tehdy, došlo-li na Vašem vozidle k více škodám. Teprve od celkového stavu více než 100 000 ujetých kilometrů uhradíte – a to pouze u materiálových nákladů – odpovídající vlastní podíl odstupňovaný podle skutečně ujetých kilometrů.

Každý záruční případ vyřídíte jednoduše u Vašeho prodejce vozidel. Vyúčtování opravy bude provedeno přímo mezi prodejcem a CarGarantie, korektně a rychle.

Bude-li se Váš prodejce nacházet ve větší vzdálenosti od místa vzniku škody, není ani to problém. Ohlásíte záruční případ CarGarantie a poté můžete opravu nechat provést v jakékoliv autorizované smluvní opravně Vaší značky automobilu, a to na území celé Evropy.

CarGarantie